طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در کاراوبز

بررسی این نوع وب سایت

طراحی سایت فروشگاهی از انواع دیگر طراحی سایت میباشد که گروه ما به صورت بسیار حرفه ای به انجام آن میپردازد. امروزه همه کسب و کار ها به سمت آنلاین شدن میروند! اگر میخواهید از رقبای خود عقب نمانید، از همین امروز به فکر باشید. در این مطلب سعی داریم تا به بررسی مزایا و معایب طراحی سایت فروشگاهی بپردازیم. طراحی فروشگاه اینترنتی بحث داغ این روز هاست! فروش در اینستاگرام بهتر است یا اینکه باید به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی باشید؟ کدام بیشتر شما را به سود میرساند؟
با ما باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

برخی نمونه کار های کاراوبز

کیفیت، زیبایی، پشتیبانی حرفه ای...

برخی نمونه کار های کاراوبز

کیفیت، زیبایی، پشتیبانی حرفه ای...

گروه کاراوب با استفاده از کد نویسی اختصاصی، پنل مدیریت حرفه ای را برای وب سایت فروشگاهی شما طراحی خواهد کرد و بعد از اتمام کار طراحی سایت فروشگاهی تمام جزئیات آن را در قالب یک ویدیوی آموزشی به شما آموزش خواهد داد.

تماس با گروه کاراوب

مشاوره رایگان جهت راه اندازی وب سایت...

021-77200630

اهمیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

چرا طراحی سایت فروشگاهی مهم است؟

با توجه به تغییر تمایل مشتری از خرید فیزیکی به خرید مجازی و اینترنتی اهمیت داشتن یک سایت فروشگاهی مشخص میشود. با داشتن یک سایت خوب، کار آمد و البته بهینه شده برای موتور های جستجو از جمله گوگل میتوانید از فرش به عرش برسید!

اما برخی هنوز هم نمیخواهند بپذیرند که سایت فروشگاهی تبدیل به یک الزام شده! اگر شما مغازه دارید، اگر با تلفن در خانه کار میکنید، اگر صاحب کارخانه هستید و… میتوانید به راحتی محصولات خود را در دنیایی پر از کاربر به نمایش و فروش بگذارید!

طراحی سایت فروشگاهی ویترین آنلاین شماست! ویترینی مدرن که به سلیقه ی شما چیده میشود. بر اساس نیاز شما و مشتریانتان ساخته میشود و میتواند شما را به قله ی موفقیت برساند. به سایت های بزرگ نگاه کنید! آمازون، دیجیکالا و سایت های بزرگی که با فروش آنلاین هم زندگی خود را تغییر دادند هم خرید را برای کاربرانشان راحت تر کردند!

چت آنلاین طراحی وب سایت فروشگاهی

معرفی امکانات

این امکان بسیار جذاب در طراحی سایت فروشگاهی شما استفاده خواهد شد! به این صورت که شما عزیزان میتوانید اپلیکیشن چت را روی گوشی موبایل خود نصب کنید و با مشتریانتان در ارتباط باشید! یک سایت فروشگاهی خوب نیازمند امکانات خوب نیز هست، با استفاده از سیستم چت آنلاین شما میتوانید به مشتریانتان مشاوره دهید و به راحتی با آنها در ارتباط باشید.

طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی

مناسب برای تمامی نمایشگر ها

به اطراف خود نگاه کنید، صفحه نمایش های بزرگ جی خود را به موبایل های خوش دستی داده اند که همیشه کاربران را به دنیای اینترنت متصل میکند! بر اساس الگوریتم Mobile First Index گوگل، وب سایت هایی به کاربران موبایل نمایش داده میشوند که دارای طراحی رسپانسیو باشند. برای اطلاعات بیشتر درباره ریسپانسیو میتوانید این مقاله را مطالعه کنید. اما به طور خلاصه وب سایتی ریسپانسیو است که بدون به هم ریختگی در صفحه نمایش های مختلف به کاربر نمایش داده شود. طراحی فروشگاه اینترنتی در کاراوب به صورت کاملا ریسپانسیو انجام میشود

امروزه سبک طراحی سایت تغییرات بسیاری کرده و اصطلاحا به Mobile First Design تغییر کرده! یعنی اول طراحی موبایل و بعد باقی صفحه نمایش ها! اهمیت طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت ریسپانسیو به حدی بالاست که گوگل را مجبور به استفاده از الگوریتم Mobile First Index برای تمامی سایت ها کرد

روش های تخفیف دهی در طراحی سایت فروشگاهی

سیستم تخفیف دهی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به کسب و کار شما میدهد که با ایجاد سیستم های تخفیف مختلف برای مشتریانتان انگیزه ی خرید ایجاد کنید. شما میتوانید به سادگی تخفیف هایی مخصوص یک محصول، یک دسته بندی، یک یا چند کاربر و… داشته باشید.

امکان ایجاد کوپن تخفیف به سادگی از طریق پنل مدیریت قالب انجام است و همچنین این موضوع در کلیپ آموزشی پنل مدیریت به شما آموزش داده میشود.

تماس با گروه کاراوب

مشاوره رایگان جهت راه اندازی وب سایت...

021-77200630

پرداخت آنلاین و درگاه های پرداخت

سیستم پرداخت آنلاین در طراحی سایت فروشگاهی

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی وب سایت فروشگاهی، امنیت آن میباشد. اگر وب سایت از امنیت کافی برخوردار نباشد، پس درگاه های پرداخت نیز به خوبی عمل نخواهند کرد و این مساله وب سایت شما را با مشکل جدی مواجه میکند. کاراوب سعی کرده تا وب سایت فروشگاهی را با بهترین کیفیت ممکن طراحی و با بالاترین امنیت به شما تحویل دهد.

 

نمایش چند مرحله ای موقعیت محصول

وضعیت سفارش محصول مشتری

یکی از امکانات جذاب دیگری که کاراوب در طراحی سایت فروشگاهی خود اعمال میکند، امکان مشاهده وضعیت فعلی محصول از طریق پنل کاربری میباشد. این امکان جذاب به مشتری حس اعتماد بیشتری را القاء میکند

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس