طراحی سایت املاک چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت املاک یک سیستمی است مانند صفحه ی نیازمندی روزنامه ها با این تفاوت که همه چیز به صورت آنلاین می باشد. گروه طراحی وب سایت کاراوب برای طراحی سایت آگهی ( طراحی سایت مشابه دیوار ) امکانات گسترده ای قرار میدهد که در همین صفحه به معرفی آن ها میپردازیم.

امکانات طراحی سایت آگهی

شاید برایتان سوال پیش بیاید که یک طراحی سایت مشابه دیوار چه امکاناتی باید داشته باشد!

جستجوی پیشرفته در طراحی سایت مشابه دیوار

در یک سایت آگهی مهمترین مسئله دسته بندی دقیق آگهی ها برای جستجوی بهتر آن هاست. هرچه آگهی ها به دسته بندی دقیق تر وارد شوند، جستجوی آنها توسط کاربر راحت تر خواهد بود.

طراحی سایت املاک طراحی سایت املاک

طراحی سایت آگهی طراحی سایت آگهی[/caption]

 

امکان تایید آگهی توسط مدیر در طراحی سایت املاک

بسیاری از مشتریان برایشان سوال است که آیا این امکان برای سایت آگهی وجود دارد؟ گروه طراحی سایت کاراوب این امکان را برای طراحی سایت مشابه دیوار فراهم میکند تا زمانی که آگهی در سایت ایجاد میشود بعد از تایید مدیریت سایت به نمایش در بیاید.

امکان آمار بازدید آگهی در طراحی سایت مشابه دیوار

یک امکان بسیار مهم در طراحی سایت املاک و آگهی این است که کاربران بتوانند آمار بازدید آگهی ها را مشاهده کنند. گروه طراحی سایت کاراوب این امکان بسیار مهم را در طراحی سایت املاک و آگهی قرار می دهد.

امکان ارتقاء آگهی ها در قبال پرداخت

این امکان در طراحی وب سایت وجود دارد که مانند سایت های دیوار و شیپور بتوانید در قبال پرداخت آگهی ها را ارتقاء دهید. این امکان میتوانند شما را به درآمد خوبی برساند.

امکان مشخص کردن آگهی ها بر روی نقشه

این امکان نیز وجود دارد که کاربران بتوانند آگهی خود را بر روی نقشه نیز مشخص کنند و این نقشه در صفحه ی نمایش آگهی به خوبی نمایش داده می شود.

طراحی سایت مشابه دیوار طراحی سایت مشابه دیوار[/caption]

 

مشاوره ی رایگان

طراحی سایت املاک با امکانات و خلاقیت بسیار توسط گروه طراحی سایت کاراوب انجام خواهد شد. برای مشاوره ی رایگان میتوانید با ما در ارتباط باشید.

برای مشاهده ی نمونه ای طراحی سایت املاک توسط گروه طراحی سایت کاراوب کلیک کنید.