سایت شخصی

سایت شخصی چیست؟

سایت شخصی برای معرفی فعالیت های شما در حوزه ی تخصصتان می باشد. طراحی سایت شخصی معمولا مناسب برای معرفی فعالیت و آثار افرادی مانند: هنرمندان، پزشکان، عکاس ها، نویسندگان و … طراحی وب سایت می شود. امکانات سایت شخصی معمولا میتواند بسیار بیستر از سایت های شرکتی باشد، زیرا که سایت های شرکتی چهار چوبی خاص برای طراحی وب سایت  خود دارند، اما  وبسایت شخصی دارای فضای بازتر برای طراحی سایت می باشد. توضیحاتی در ویکیپدیا درباره ی سایت شخصی.

سایت شخصی

سایت شخصی

خود را به صورت دیجیتالی و اینترنتی معرفی کنید!

به جرعت میتوان گفت مردم برای دسترسی به اکثر نیاز های خود از اینترنت استفاده میکنند! پس این بستر فوق العاده را از قلم نیندازید! هنرمندان، پزشکان، طراحان و… همه و همه نیاز به یک سایت شخصی برای معرفی خود دارند.

طراحی سایت شخصی چه امکاناتی دارد؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که امکانات طراحی وب سایت شخصی چه چیز هایی می تواند باشد! کمی از امکانات سایت شخصی را برای شما معرفی میکنیم!

 1. صفحه ی اصلی برای شرح مشخصات شما (امکان به روز رسانی)
 2. صفحه ی درباره ی ما
 3. صفحه ی تماس با ما
 4. صفحه ی رزومه ی دیجیتالی شما
 5. امکان دانلود کاتالوگ
 6. گالری تصاویر
 7. گالری ویدیو ها
 8. معرفی آدرس شبکه های اجتماعی
 9. امکان نظردهی کاربران

تمامی امکانات شما امکان مدیریت را نیز دارد!

امکانات سایت شخصی

امکانات سایت شخصی

حساسیت بالای طراحی وب سایت شخصی

بر خلاف تصور عموم، طراحی وب سایت شخصی بسیار مشکل تر از سایت های دیگر می باشد. زیرا تمامی مراحل باید زیر نظر صاحب سایت انجام شود و مورد تایید او نیز باشد. شرکت کاراوب برای ساده سازی مراحل طراحی سایت به شما سیستم سفارش آنلاین سایت شخصی را پیشنهاد می کند.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

پکیج های آماده ی طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت
  شما میتوانید از این صفحه سایت شخصی خود را با امکانات سفارشی به صورت آنلاین سفارش دهید و یا از پکیج های آماده طراحی سایت شخصی خود را سفارش دهید.
Farshad Rajabzade
درباره فرشاد رجب زاده
دارای مدرک MCSD از مایکروسافت و فعال در زمینه های طراحی سایت و طراحی حرفه ای با فتوشاپ